Služby

Analýza

Bezpečnostní analýza
Bezpečnostní analýza rizik zahrnuje zhodnocení aktuálního stavu zabezpečení na objektu. Prověříme váš elektronický zabezpečovací systém, ale také fyzické zabezpečení objektu. Dále prozkoušíme ostrahu na znalost směrnic dané pozice. Tato analýza vyhotovená profesionálně proškolenými pracovníky DUV Security s.r.o. může sloužit jako informační prvek o stavu zabezpečení. Odhaluje kritická místa ve stávajícím sytému, která mohou přerůst v problém.
Návrh bezpečnostní služby
Po provedení bezpečnostní analýzy je potřeba navrhnout koncept bezpečnostní služby s uvedením případných rizik. K tomu slouží návrh bezpečnostní služby jako optimalizace stávajícího systému bezpečnosti nebo vytvoření nového.
 

Fyzická ostraha

Divize Strážný
Jde o řadového pracovníka bezpečnostní agentury, který provádí klasickou ostrahu a objektovou kontrolu určeného prostoru (objektu) dle přání objednatele služby.
Informátor(ka), recepční, operátor
Jde o pracovníka bezpečnostní agentury, jehož náplní činnosti je usměrňování a monitoring pohybu osob v prostorách (objektu) klienta a podávání informací o orientaci v objektu, popř. pracovnících (dle požadavků objednatele).
Bezpečnostní specialista – ozbrojená ostraha
Strážný specialista slouží ke střežení náročných, rizikových prostor, který může být vybaven k vykonávání činnosti střelnou zbraní.
Převoz cenin
Pro tuto službu jsou vyčleněni speciálně školení a cvičení strážní. K této službě vyžívají služebních vozidel anebo vozidel objednatele služby.
 
Osobní ochrana
Tato služba je určena těm, kteří potřebují - byť třeba jen dočasnou - osobní ochranu. Režim této služby není jednoduchý, avšak pro tuto službu máme speciálně školené a zkušené strážné.
 

Kalkulace ceny

Kalkulace ceny za provedení střežení závisí na:
  • místních podmínkách, bezpečnostní situaci a vyplývajících rizikách
  • specifickém charakteru objektů a prostor
  • systému střežení 
  • požadavcích na znalosti a dovednosti bezpečnostních pracovníků
Pro nezávazné provedení kalkulace a nabídky na vámi požadované střežení nás kontaktujte:
Tel.: +420728025665
Email.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 
 
 
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat
Tel.: +420 728 025 665
Email.: duvsecurity@duvsecurity.cz
strazny